Restauracja Weranda

Morzyczyn/Kobylanka, Zachodniopomorskie

Dane kontaktowe

Adres: Szczecińska 16, 70-308 Morzyczyn/Kobylanka

E-mail: info@restauracjaweranda.pl

Telefon: 604 051 433

Telefon: 91 561 00 80

Telefon: 608 659 725

Firma należy do branż:

Branża: TURYSTYKA

Branża: Restauracje

Opis:

Restauracja "Weranda" usytuowana jest w malowniczej i spokojnej okolicy jeziora Miedwie, w odległości 25 km od Szczecina i 7 km od Stargardu. Latem duże jezioro jest źródłem ochłody, natomiast zimową porą to wspaniałe miejsce do jazdy na łyżwach. 

Jest to idealne miejsce na wypoczynek i imprezy okolicznościowe w cichej, kameralnej atmosferze z dala od zgiełku miasta. Restauracja posiada miejsca dla 180 osób, część z nich znajduje się na tarasie z widokiem na leżące w bezpośredniej bliskości jezioro Miedwie. Nadto dysponujemy, dla naszych klientów, obszernym parkingiem oraz specjalnie dla pociech naszych gości bezpiecznym, drewnianym placem zabaw z dodatkową atrakcją - żywymi zwierzątkami.

Wnętrze klimatyzowanego pomieszczenia restauracyjnego zdobią stylizowane meble. Tworzą one, wraz z drewnianym wykończeniem, bardzo ciepły i przytulny klimat. Miłym i uspokajającym elementem jest pokaźne akwarium ze złotymi rybkami.

Dysponujemy również uroczym domkiem letnim z 60 miejscami siedzącymi. Może on służyć do organizowania osobnych imprez na indywidualne zamówienia.

Między zabudowaniem restauracji a domkiem letnim znajduje się obszerny, zielony plac, także do dyspozycji odwiedzających nas gości.
Mamy przyjemność przedstawić Państwu szeroką ofertę wypoczynkową i gastronomiczną:
- imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, rocznice, jubileusze, bankiety oraz wszelkie inne zaproponowane przez Państwa zabawy.

W każdym przypadku szef kuchni przygotuje dla Państwa szeroki wachlarz rozmaitości kulinarnych, a obsłuży Państwa wykwalifikowany i dyskretny personel. W chłodne pory proponujemy rozgrzanie się przy kominku winem lub piwem grzanym.

 
W NASZEJ OFERCIE :

* Przyjęcia Weselne
*  Komunie
*  Chrzciny
*  Imieniny
*  Urodziny
*  Rocznice
*  Jubileusze
*  Bankiety
*  Imprezy okolicznościowe

W NASZYM MENU :

*  Zimne przystawki
*  Zupy
*  Dania mięsne
*  Ciepłe przystawki
*  Desery
*  Dania Rozmaite
*  Ryby
*  Pizza
*  Sałatki
*  Dodatki

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Słowa kluczowe

restauracja zachodniopomorskie,przyjęcia weselne,przyjęcia okolicznościowe ,restauracja weranda,komunie Morzyczyn,jezioro miedwie,weranda,weranda miedwie,restauracja stargad,restauracja miedwie Nasza oferta w branżach: Przyjęcia - organizacja Wesela - organizacja Restauracje

Dodaj opinię:

Treść opinii:

E-mail:

Podpis:


Opinie:

Ilość wizyt firmy: 24697
Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte