Zajazd Kasztelański SC

Siestrzeń, Mazowieckie

Dane kontaktowe

Adres: Bliska 2/4, 96-321 Siestrzeń

E-mail: kasztelanski@o2.pl

Telefon: (22) 720-43-46

Telefon: (22) 797-36-21

Strona www: www.kasztelanski.eu

Fax: (22) 720-43-46

Firma należy do branż:

Branża: Pensjonaty

Branża: Pokoje gościnne

Branża: Agroturystyka

Opis:

Zajazd Kasztelański prowadzi swoją działalność nieprzerwalnie od 2002 roku.

Lokal położony jest w przepięknej malowniczej okolicy otoczonej lasem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy zadbać o każdego klienta mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych gości. Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego Zajazdu, ugościmy każdego, kto lubi miłą atmosferę oraz pyszną staropolską kuchnię.

 


 


O NASZYM OBIEKCIE :


Posiadamy parking dla samochodów osobowych, oprócz tego na terenie obiektu znajduje się parking dla TIR'ów

Zajmujemy się organizacją imprez oraz konferencji. Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe (wesela, komunie etc.). Prowadzimy własną gastronomię. W lokalu posiadamy 50 miejsc dla gości. Zajazd czynny jest całą dobę. W karcie naszej restauracji znajdą Państwo 20 dań do wyboru - średnia cena obiadu 15-20 PLN. Dodatkowo do dyspozycji gości oddajemy ogródek letni.


ZAJAZD KASZTELAŃSKI
położony jest w miejscowości Siestrzeń przy drodze krajowej nr 8 - Warszawa/Katowice - na 430 km w stronę Warszawy.

 

 

Naszą specjalnością jest organizacja wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. Nasza miła i profesjonalna obsługa oraz wyśmienite dania naszej kuchni sprawią, że każda uroczystość pozostanie na długo  w państwa pamięci. Zawsze bierzemy pod uwagę życzenia gości, służąc także pomocą w doborze menu oraz w przygotowaniu oprawy imrezy.  Nasza sala konsumpcyjna przeznaczona jest dla 50 gości. Organizujemy  wiele imprez typu komunie bądź wesela. Zapraszamy!

 
 


 Cennik :   

  • pokój 1 osobowy - 60zł 
  • pokój 2 osobowy - 120 zł 
  • pokój 3 osobowy - 180 zł 
  • pokój 4 osobowy - 240 zł   

Udogodnienia dla gości :

  • łazienka w pokoju
  • Tv w pokoju
  • miejsce na ognisko
  • parking - restauracja
  • dla gości hotelowych internet Wi-Fi

Słowa kluczowe

noclegi Siestrzeń, noclegi na trasie Warszawa-Katowice, noclegi z łazienką w pokoju Siestrzeń , noclegi z łazienką w pokoju na trasie Warszawa-Katowice , zajazd z ogródkiem letnim Siestrzeń, zajazd z ogródkiem letnim na trasie Warszawa-Katowice , zajazd z parkingiem dla TIR-ów Siestrzeń, zajazd z parkingiem na trasie Warszawa-Katowice, organizacja imprez na życzenie Siestrzeń-mazowieckie, całodobowy lokal Żabia Wola-Siestrzeń, tanie noclegi na trasie Warszawa-Katowice, tanie noclegi Siestrzeń , estetyczne pokoje Siestrzeń , estetyczne pokoje na trasie Warszawa-Katowice , przytulne pokoje na trasie Warszawa-Katowice, przytulne pokoje Siestrzeń, pyszna kuchnia Siestrzeń, pyszna kuchnia trasa Warszawa-Katowice

Film:

Dodaj opinię:

Treść opinii:

E-mail:

Podpis:


Opinie:

Ilość wizyt firmy: 20091
Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte