Misteria Walk - Jak wydać książkę - wydawnictwo Poznań

Poznań, Wielkopolskie

Dane kontaktowe

Adres: Palacza, 60-242 Poznań

E-mail: biuro@misteriawalk.pl

Telefon: 601569556

Firma należy do branż:

Branża: EDUKACJA I NAUKA

Branża: Księgarnie

Branża: Wydawnictwa

Branża: Drukarki

Opis:

Naszym celem jest umożliwienie każdemu wydania swojej książki w jak najlepszej jakości oraz z pełną promocją. Chcemy aby każdy miał szanse na sukces oraz mógł wziąć los we własne ręce, nie polegając tylko na kaprysach wydawnictw tradycyjnych w których bardzo trudno o akceptacje utworów. Często jeszcze trudniej o to aby autor otrzymał stosowną oraz szanującą jego prawa umowę, nie wspominając o zysku – który przez to, że utwór musi przebić się przez sztab ludzi już na samym początku zostaje radykalnie uszczuplony.


U nas na pomniejszenie zysku wpływają jedynie niezbędne koszty związane z prowizją dla hurtowników oraz księgarzy, koszty materiałów promocyjnych oraz wydruku książki. Dodatkowo zapewniamy wszelkie niezbędne dla promocji materiały, tak aby już na starcie książka mogła spotkać się z zainteresowaniem. Wszelkie prawa autorskie zostają oczywiście po stronie autora, my jesteśmy tylko wykonawcą projektu – nie stosujemy sztuczek wydawnictw tradycyjnych. ,
Książka wychodząca od nas jest przygotowana do sprzedaży. Każdy tytuł posiada indywidualny numer ISBN oraz zostaje przekazany do najważniejszych bibliotek w Polsce, między innymi do Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie, Biblioteki Narodowej w Warszawie oraz czternastu innych. Zapewniamy pełne doradztwo marketingowe wraz z pomocą przy tworzeniu planu marketingowego. Tworzymy stronę internetową autora, wraz z jego portfolio, fanpage na portalu społecznościowym Facebook oraz wdrażamy wiele innych korzystnych form reklamy internetowej.

Dodatkowo zapewniamy materiały promocyjne w formie np. ulotek, plakatów reklamowych, zakładek do książek. U nas nie płacisz za pracę pośredników ponieważ wszystko masz w jednym miejscu. Nie płacisz wyłącznie za druk książki jak w konkurencyjnych wydawnictwach ale w tej samej cenie zapewniamy jeszcze reklamę i promocję Twojego dzieła – a oczywistym jest, że samo wydanie i umieszczenie książki w księgarni bez reklamy nie zadziała.

Przykładowy pakiet wydawniczy, w cenie:


- wydanie książki: 1000 egzemplarzy, format A5 (148x210),
100 stron, papier Offsetowy 90g/m2,
okładka klejona 4+0 laminowanie jednostronne połysk
- przygotowanie książki do druku
- opracowanie i pomoc graficzna
- budowa i optymalizacja strony internetowej autora wraz z portfolio
- budowa fanpage na portalu społecznościowym Facebook
- 3 miesięczny pakiet pozycjonowania (obsługa informatyczna)
- hosting oraz domena na 12 miesięcy
- pakiet 1000 ulotek promujących książkę
- pakiet 100 plakatów promujących książkę
- pakiet 100 wizytówek dla autora
- dystrybucja ustalonej ilości egzemplarzy


Słowa kluczowe

jak wydać książkę, jak wydac ksiazke, jak promowac ksiazke, rozreklamowac ksiazke, reklamować książkę, gdzie wydać książkę, gdzie wydrukować książkę, druk książek, wydawnictwo poznań, wydawnictwo książki,

Zdjęcia

Dodaj opinię:

Treść opinii:

E-mail:

Podpis:


Opinie:

Ilość wizyt firmy: 8680
Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte