Szkoła jazdy, kursy na prawo jazdy, nauka jazdy w weekendy, indywidualne lekcje jazdy - Ośrodek Szkolenia Kierowców - MOTO JACK - Toruń

Toruń, Kujawsko-pomorskie

Dane kontaktowe

Adres: Rynek Nowomiejski 4, 87-100 Toruń

E-mail: biuro@motojack.pl

Telefon: 506-112-508

Strona www: www.motojack.pl

Strona www: www.prawo-jazdy-torun.pl

Firma należy do branż:

Branża: Nauczanie indywidualne

Branża: MOTORYZACJA I TRANSPORT

Branża: Kursy przygotowawcze

Branża: Korepetycje

Opis:

ośrodek szkolenia kierowców toruń

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW - MOTO JACK TORUŃ - JACEK KWIATKOWSKI


Szkoła jazdy prowadzona jest przez doświadczonego instruktora, który postawił na jakość wyszkolenia teoretycznego i praktycznego. Doświadczenie jest poparte wieloletnią praktyką w różnych szkołach jazdy i ukończeniem wielu kursów doszkalających z zakresu ruchu drogowego i techniki jazdy motocyklami i samochodami.

Nasi instruktorzy nauki jazdy to najlepsi nauczyciele, posiadający ogromna wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz metod praktycznego nauczania i techniki jazdy. To z nimi podczas kursu na prawo jazdy przekształcicie wiedzę teoretyczną w praktyczne umiejętności kierowania pojazdem w sposób sprawny i dynamiczny. To ludzie z ogromnym zapałem, zaangażowaniem, cierpliwością i ciepłem. SZKOŁA JAZDY W TORUNIU - DOŚWIADCZENI INSTRUKTORZY

lekcje prawo jazdy toruń
indywidualne prawo jazdy toruń

Wykłady -> Liczbę godzin zajęć w zakresie części teoretycznej i praktycznej szkolenia dla każdej osoby podlegającej szkoleniu podstawowemu ustala indywidualnie instruktor w porozumieniu z tą osobą, przy czym:

Liczba godzin dla zajęć w zakresie części teoretycznej szkolenia nie może być mniejsza niż 30 godzin w zakresie prawa jazdy kategorii A1, A2, A, B1, B, – w tym co najmniej 4 godziny w zakresie części teoretycznej szkolenia i ćwiczeń w zakresie udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

Powyższe wymagania nie dotyczą osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, jeżeli posiadają prawo jazdy odpowiednio kategorii B1 albo zaświadczenie o uzyskaniu pozytywnego wyniku egzaminu państwowego w zakresie prawa jazdy odpowiednio kategorii B1.

Wymagania te nie dotyczą również osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A2, jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii A1, oraz osób ubiegających się o prawo jazdy kategorii A, jeżeli posiadają prawo jazdy kategorii A1 lub A2.

W przypadku gdy osoba rozpoczyna szkolenie jednocześnie w zakresie więcej niż jednej kategorii prawa jazdy, to określona dla każdej kategorii: A1, A2, A, B1, B, liczba godzin zajęć w zakresie części teoretycznej szkolenia ulega zmniejszeniu o 10.

Godzina zajęć w zakresie części teoretycznej szkolenia równa się 45 minutom. Zajęcia praktyczne (jazdy)

INFORMACJE O ZAJĘCIACH PRAKTYCZNYCH DOSTĘPNE NA NASZEJ STRONIE WWW - tutaj!

prawo jazdy w weekendy toruń weekendowe kursy prawo jazdy toruń egzamin na prawo jazdy toruń


 
Słowa kluczowe

kursy na prawo jazdy, indywidualne lekcje jazdy, prawo jazdy motocyklowe, zajęcia teoretyczne, zajęcia praktyczne, przygotowanie do egzaminu, nauka jazdy w toruniu, weekendowa nauka jazdy, prawo jazdy toruń szkolenia, zdany egzamin na prawo jazdy, doświadczeni instruktorzy, porady i konsultacje, weekendowe kursy jazdy, indywidualne lekcje, szkolenie w miłej atmosferze, dobre przygotowanie na prawo jazdy, szkolenie teoretyczne i praktyczne, tanie prawo jazdy toruń, szkoła jazdy toruń, ośrodek szkolenia kierowców toruń, lekcje jazdy toruń, nauka jazdy toruń, instruktor prawo jazdy toruń, kurs prawa jazdy toruń, kurs na prawo jazdy toruń, instruktor prawa jazdy toruń, szkolenie prawo jazdy toruń, egzamin prawo jazdy toruń, szkolenie teoria toruń, szkolenie praktyka toruń, plac manewrowy toruń, jazdy dodatkowe toruń, kursy weekendowe prawo jazdy toruń, kursy indywidualne prawo jazdy toruń, szkoła jazdy weekendowa toruń, lekcje jazdy weekend toruń, kurs jazdy weekendowy toruń,

Zdjęcia

Dodaj opinię:

Treść opinii:

E-mail:

Podpis:


Opinie:

Ilość wizyt firmy: 6067
Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte