Firmy z branży - Przemysłowe urządzenia

Brak zdjęcia

MERA-BOX P.H.U. Janusz Ziółek

Piastów, Mazowieckie

Firma MERA-BOX P.H.U. Ziółek Janusz wywodzi się ze Spółki MERA bezpośrednio czerpiąc z ponad 20 lat doświadczenia w sprzedaży, doborze i kompletacji elementów przemysłowych.

Brak zdjęcia

TESTLAB

Warszawa, Mazowieckie

Firma TESTLAB zajmuje się sprzedażą, instalacją, serwisem i doradztwem w dziedzinie oprzyrządowania do badań własności materiałów m.in. badań wytrzymałościowych statycznych i dynamicznych, systemów stymulacji, udarności, twardości i mikrotwardości.

Brak zdjęcia

Witzenmann Polska Sp. z o.o.

Olkusz, Małopolskie

Jako specjalista w dziedzinie elastycznych elementów metalowych firma Witzenmann jest doskonałym partnerem w zakresie tłumienia drgań i kompensacji ruchów w przewodach.

Brak zdjęcia

ELRUZ

Starachowice, Świętokrzyskie

Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy ELRUZ Wojciech Krzemiński i spółka z siedzibą w Starachowicach działa na rynku od 1992 roku.

Brak zdjęcia

Nasza firma istnieje na rynku już ponad 50 lat i przez cały okres tej działalności zajmuje się jedną dziedziną produkcji jaką są sprężyny. Pracujemy na najlepszych materiałach, a nabyte doświadczenie umożliwia nam wykonywanie zarówno prostych projektów

Brak zdjęcia

Mecanaya Systems. Budowa Maszyn, stanowiska montażowe

Siemianowice Śląskie, Śląskie

Jesteśmy firmą inżynierską, której celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dla różnych gałęzi przemysłu. Naszym atutem jest doświadczenie w branży, elastyczność, kreatywność oraz orientacja na klienta.

Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte