Firmy z branży - Mechanika pojazdowa

Brak zdjęcia

Firma "Auto Ślazyk" powstała w 2002r. W początkowym okresie zajmowaliśmy się głównie mechaniką samochodową, posiadaliśmy tylko dwa stanowiska naprawcze. W miarę upływu czasu nasza firma rozwijała się zwiększając tym samym ilość stanowisk pracy aż do pięci

Brak zdjęcia

Ediparts Automat Edyta Hernik

Nadarzyn, Mazowieckie

Ediparts specjalizuje się w sprzedaży części i akcesoriów do automatycznych skrzyń biegów. Oferujemy części renomowanych i znanych na rynku firm motoryzacyjnych jak: Transtar, Transtec, Precision, Reybestos, Bory Warner, Sonnax, ZF, Allomatic, Rosta itp.

Brak zdjęcia

Firma została założona w 1968 roku przez Józefa Doroszkiewicza. Od początku swej działalności specjalizuje się w naprawach silników spalinowych.

Brak zdjęcia

CARRO Rafał Prościak

Szczecin, Brak

Produkty i usługi - mechanika pojazdowa - haki holownicze - sprzedaż, montaż - serwis klimatyzacji - układy wydechowe - typowe, sportowe - serwis opon - sprzedaż, montaż - konserwacja podwozia - modernizacje silników, dolotów, itp. Haki jakie po

Brak zdjęcia

MECHANIKA POJAZDOWA - Sylwester Rusa

Warszawa, Mazowieckie

Diagnostyka komputerowa, przeglądy Ford, Opel, Renault, Peugeot i inne. Naprawy bieżące, sprzęgła, silniki, głowice, hamulce.

Brak zdjęcia

MOTRIO DUBNICKI - Andrzej Dubnicki

Koszalin, Zachodniopomorskie

Naprawiamy dla Państwa samochody osobowe i dostawcze wszystkich marek od roku 1984.

Brak zdjęcia

AUTO MIREK - Mirosław Włodarczyk

Kraków, Małopolskie

Blacharstwo Lakiernictwo Mechanika Samochodowa. Specjalistyczne Naprawy Powypadkowe. Kompleksowe przygotowanie nadwozi do sportu. Płyta AUTO ROBOT. Rally Promotion.

Brak zdjęcia

Działamy w branży motoryzacyjnej na terenie województwa małopolskiego. Dzięki długoletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanym pracownikom oraz odpowiedniemu do napraw sprzętowi i użytych materiałów zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie naszych klientów. Zapewni

Brak zdjęcia

Autoserwis i Lakiernia Nowakowski

Radzionków, Śląskie

Niezależny serwis Opla - sprzedaż części Opel, Renault, Pegeout, Citroen, mechanika, lakiernia, blacharstwo. Serwis, sprzedaż części, skup i sprzedaż samochodów, mechanika pojazdowa, naprawy powypadkowe, diagnostyka komputerowa, naprawa układu zawieszenia

Brak zdjęcia

TURBO - Urszula Sądej

Warszawa, Mazowieckie

Zabezpieczenia antykorozyjne, samochód, blacharstwo, serwis, lakiernictwo, samochody, tuning, mechanika, naprawy

Brak zdjęcia

TIPCAR - Łukasz Tippe

Jaworowa, Mazowieckie

Firma TIPCAR Łukasz Tippe powstała w 2006 roku. Zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów (zarówno pod względem mechanicznym jak i blacharsko - lakierniczym) wszystkich marek. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Brak zdjęcia

Warsztat został założony w roku 1992 przez obecnego właściciela Jana Zembrzuskiego i jest prowadzony do dnia dzisiejszego oferując najwyższą jakość usług i elastyczne podejście do wymagań Klientów.

Brak zdjęcia

AUTOKER - Krzysztof Rychlik

Dobrzeń Wielki, Opolskie

Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów powypadkowych jak również mechaniką pojazdową.

Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte