Lista firm

Brak zdjęcia

Autoserwis i Lakiernia Nowakowski

Radzionków, Śląskie

Niezależny serwis Opla - sprzedaż części Opel, Renault, Pegeout, Citroen, mechanika, lakiernia, blacharstwo. Serwis, sprzedaż części, skup i sprzedaż samochodów, mechanika pojazdowa, naprawy powypadkowe, diagnostyka komputerowa, naprawa układu zawieszenia

Brak zdjęcia

TURBO - Urszula Sądej

Warszawa, Mazowieckie

Zabezpieczenia antykorozyjne, samochód, blacharstwo, serwis, lakiernictwo, samochody, tuning, mechanika, naprawy

Brak zdjęcia

TIPCAR - Łukasz Tippe

Jaworowa, Mazowieckie

Firma TIPCAR Łukasz Tippe powstała w 2006 roku. Zajmujemy się kompleksowym serwisem samochodów (zarówno pod względem mechanicznym jak i blacharsko - lakierniczym) wszystkich marek. Swoje usługi kierujemy do klientów indywidualnych i korporacyjnych.

Brak zdjęcia

Warsztat został założony w roku 1992 przez obecnego właściciela Jana Zembrzuskiego i jest prowadzony do dnia dzisiejszego oferując najwyższą jakość usług i elastyczne podejście do wymagań Klientów.

Brak zdjęcia

AUTOKER - Krzysztof Rychlik

Dobrzeń Wielki, Opolskie

Zajmujemy się kompleksową naprawą samochodów powypadkowych jak również mechaniką pojazdową.

Brak zdjęcia

AUTO-SOJA - Marek Sojka

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Firma została założona w 1998r, mieści się w Bydgoszczy przy ul. Keyńskiej 1, dzielnica Górzyskowo. Specjalizujemy się w naprawach aut powypadkowych na profesjonalnym sprzęcie. Usługi wykonywane są solidnie, szybko i terminowo.

Brak zdjęcia

Przetwórnia ryb TINCA NOVA powstała w 1991 roku. Przez 14 lat była prowadzona przez Jacka i Brygidę Achinger absolwentów wydziału ichtiobiologi i rybactwa stawowego Akademii Rolniczej w Krakowie. W 2005 roku została przekazana synowi Rafałowi Achinger, kt

Brak zdjęcia

Hurtownia Rybka powstała w 1990r. w Kaliszu, najpierw jako sklep rybny, a od 1993r. jesteśmy hurtownią z ugruntowaną już historią, wyróżnieniami oraz sukcesami branżowymi.

Brak zdjęcia

LAGUNA Hurtownia Ryb

Katowice, Śląskie

"Laguna" działa na rynku od 1998 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem sklepów, marketów, sklepów rybnych, restauracji oraz gastronomi w ryby, przetwory rybne i nie tylko. Najbardziej zależy nam na zadowoleniu Klientów dlatego nasz towar jest zaw

Brak zdjęcia

Hurtownia rybna Roma działa na rynku od 2002 roku. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem sklepów, restauracji, hoteli oraz obiektów gastronomicznych w ryby, przetwory rybne, marynaty oraz owoce morza. Nasza hurtownia ryb znajduje się w Krakowie, a

Brak zdjęcia

Firma "BIG FISH" Sp. z o.o. powstała w 1992 roku. Oferujemy szeroki asortyment produktów, obejmujący wszystkie grupy towarów. Współpracujemy z kilkudziesięcioma producentami.

Brak zdjęcia

Firma handlowa Pirania Kraków to hurtownia ryb od lat uznana na rynku małopolskim zajmująca się dystrybucją ryb. W swojej ofercie posiadamy :ryby świeże , ryby wędzone, ryby mrożone , ryby marynowane-przetwory, konserwy rybne,oraz inne .

Brak zdjęcia

Jesteśmy dostawcą lodów, mrożonek, ryb. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której są m.in. firmy: Koral, Grycan, Augusto, Algida, Ice mastery, Poltino, Kwidzyn.

Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte