Firmy z branży - Usługi kamieniarskie / Brukarstwo

Brak zdjęcia

Zakład kamieniarski MAD Maria Adamczyk - Dudek.

Rybnik - Niedobczyce, Śląskie

Nasza firma istnieje na Śląsku od 1950r. i została założona przez Antoniego Adamczyka - mistrza kamieniarskiego i rzeźbiarza. Obecnie Zakład Kamieniarski "MAD" jest kontynuacją tradycji rodzinnej, prowadzoną przez córkę Marię Adamczyk-Dudek - mistrza kami

Brak zdjęcia

FUH KAMEX Kazimierz Węgrzyk

Wodzisław Ślaski, Śląskie

Historia naszej firmy sięga okresu XX-lecia międzywojennego, kiedy to jej założyciel wybudował warsztat, który został zlokalizowany bezpośrednio przy miejscu zamieszkania.

Brak zdjęcia

Zakład Kamieniarski Zbory Zajmujemy się produkcją wszelkich wyrobów z kamienia naturalnego.

Brak zdjęcia

PPUH Euro-Granit

Gniewkowo, Kujawsko-pomorskie

Firma "Euro-Granit" rozpoczęła działalność w marcu 1972 roku.

Brak zdjęcia

Zajmujemy się przeróbką bloków granitowych, produkcją nagrobków, wykonaniem i montażem kominków, schodów, elewacji, blatów, parapetów i innych wyrobów z granitu lub marmuru.

Brak zdjęcia

ITAL-ART - Artur Czarnecki

Wrocław, Dolnośląskie

Ital Art Artur Czarnecki to firma działająca w branży budowlanej. Rodzaj świadczonej przez nią działalności został w Europejskiej Klasyfikacji Działalności sklasyfikowany jako: Pokrywanie podłóg i ścian.

Brak zdjęcia

ALFA - TRANS

Łódź, Łódzkie

Przedsiębiorstwo budowlane ALFA-TRANS to firma rodzinna założona przez Bogumiła Sabelę w 1996 roku. Od początku naszej działalności staramy się coraz lepiej poznawać potrzeby klientów i stale podnosić jakość świadczonych im usług.

Zakład Pogrzebowy Bogatynia (dol)
konte